Išlaikykite ramybę ir tęskite veiklą One Nutrition LT

Išlaikykite ramybę ir tęskite veiklą

Galima drąsiai teigti, kad stresas, visuotinis neaiškumas, ekonominiai sukrėtimai ir emocinės kasdienio gyvenimo sąnaudos gali neigiamai paveikti mūsų psichinę ir fizinę sveikatą bei gerovę. Tačiau sumažinti pykčio reakciją, nuginkluoti stresą ir išlikti ramiems įtempčiausiose situacijose yra įmanoma. Pakeitę gyvenimo būdą, pasitelkę maisto papildus ir žinias, galite atrasti savo vidinę ramybę ir sustabdyti pyktį, kol jis dar nepasiekė virimo taško.Štai keletas patarimų, kaip pradėti...

 

" Judėti, Veikti ir Susitikti"

" Judėti, Veikti ir Susitikti" yra svarbiausi veiksniai, padedantys pakeisti jūsų reakciją į įtemptas situacijas. Norėdami iš karto sumažinti įtampą, pradėkite judėti - greitai pasivaikščiokite arba atlikite keletą tempimo pratimų. Padarykite ką nors kūrybiško arba suplanuokite kitą "pasidaryk pats" projektą. Ir susitikite - prasmingas bendravimas su kitu žmogumi padės akimirksniu pagerinti nuotaiką. Nuo geriausio draugo iki mėgstamo vietinio baristos - net trumpas bendravimas gali padėti paveikti jūsų nuotaiką.Praktikuokite dėkingumą

Norėdami pasiekti vidinę ramybę, išbandykite dėkingumą skatinančią meditacijos techniką, kurios metu užduokite sau tris apmąstymo klausimus: ką gavau iš X, ką daviau Y ir kokius rūpesčius bei sunkumus sukėliau? Kalifornijos universiteto mokslininkai nustatė, kad skiriant laiko apmąstyti, už ką esate dėkingi, streso hormono kortizolio kiekis sumažėja 23 proc.

 

Padidinkite savo energiją

Alabamos universiteto mokslininkai nustatė, kad reguliarios vitamino C dozės veikia kaip organizmo kovai ar skrydžiui hormonus išskiriančios reakcijos ramintojas* Antioksidantų savybės padeda organizmui kontroliuoti stresą sukeliančio kortizolio kiekį. Apsvarstykite galimybę padidinti vitamino C suvartojimą, kad apsisaugotumėte nuo streso režimo.Išjunkite

Nors išmanieji telefonai išsprendė daugelį problemų, jie padėjo sukurti "Non-stop darbo aplinką", kuri tik padidina nerimą tiems, kurie ir taip jaučiasi prislėgti. Naudokite išsiblaškymo blokavimo programinę įrangą arba nustatymus, kad nutildytumėte socialinės žiniasklaidos pranešimus ir galėtumėte skirti laiko šeimai, darbui ar svarbiems dalykams.

 

Ašvaganda 600 mg KSM-66® - 60 kapsulių - Streso Malšinimui

 

Žolelių pagalba

Jei nuolat kenčiate nuo streso arba numatote, kad artėja įtemptas laikotarpis, pravartu pasiruošti ir turėti po ranka keletą naudingų produktų.


One Nutrition Ashwagandha gali padėti išlaikyti pusiausvyrą, kai vartojama kasdien, o jos poveikis kaupiasi ir yra didesnis ilgesnį laiką. Nedidelis visžalis krūmas, auginamas Indijoje, Artimuosiuose Rytuose ir kai kuriose Afrikos dalyse, ašvaganda yra viena iš svarbiausių ajurvedos žolelių, vartojama jau daugiau kaip 3000 metų.

"One Nutrition Ašvaganda" sudėtyje yra veganiško KSM-66®, didžiausios koncentracijos pilno spektro Ašvaganda rinkoje. Dviejose kapsulėse yra 600 mg KSM-66® ašvagandos šaknų ir papildoma magnio bei cinko nauda*. Nenuostabu, kad 2022 m. ji laimėjo "Rude Health" apdovanojimą už geriausią psichikos sveikatos ir gerovės produktą.


* Amerikos chemikų draugija. "Mokslininkai teigia, kad vitaminas C gali palengvinti organizmo reakciją į stresą".

Grįžti į tinklaraštį